ZONGULDAK İL MEM ARGE

AB KLÜBÜ ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRİLİYOR...

     AB KLÜBÜ ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRME GÜNLERİ BAŞLADI.      Zonguldak valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu, Eurodesk temas Noktası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi Projeler Ekibi tarafından merkez ilçemizde bulunan 9 lisemizde AB klubü öğrencilerinin Erasmus + Genlik projeleri konusunda bilgilendirilme çalışmaları başladı.  
AB KLÜBÜ ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRİLİYOR...

     AB KLÜBÜ ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRME GÜNLERİ BAŞLADI.

     Zonguldak valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu, Eurodesk temas Noktası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi Projeler Ekibi tarafından merkez ilçemizde bulunan 9 lisemizde AB klubü öğrencilerinin Erasmus + Genlik projeleri konusunda bilgilendirilme çalışmaları başladı.

     İlk toplantı 11 Nisan 2016 tarihinde  saat 11.00 ´da Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesinde gerçekleşti. Toplantıya katılan tüm öğrencilerimize ve klüp öğretmenlerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Öğrencilere gençlik Değişimleri, Avrupa Gönlllülük Hizmeti ve Gençlik lderlerinin Değimi konularında bilgiler aktarıldı. Örnek projeler tanıtıldı.

 

15-04-201615-04-2016

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.