ZONGULDAK İL MEM ARGE

Makale Paylaşım Günleri Devam Ediyor

  ARGE toplantılarında üyeler arasında başlayan makale paylaşımları yayılıyor. Makale paylaşımı bu hafta Bilim Sanat Merkezinde Bilim Sanat Merkezi Öğretmenleri , Rehberlik ve Araştıma Merkezi Öğretmenleri ile merkez okullarda görev yapan rehber öğretmenlerinin katılımıyla yapıldı.
Makale Paylaşım Günleri Devam Ediyor

      ARGE toplantılarında üyeler arasında başlayan makale paylaşımları yayılıyor. Okullarımızdan gelen istek üzerine makale paylaşımı talep eden okulların eğitimcileri ile gerçekleşiyor.

     Sırasıyla İbrahim Fikri Anıl Ortaokulu, Zonguldak İlkokulu, Erdemir Anadolu Lisesi, Ahmet Erdoğan İlkokulu eğitimcileri ile makale paylaşımları gerçekleşti. Son olarak 02.03.2016 Çarşamba günü Bilim Sanat Merkezinde makale paylaşımı yapıldı. Ayrıca makale paylaşımına stratejiden sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü İlhan Sabit MEMİŞ´de katılmış olup makale paylaşımına katılan öğretmenlere öğretmenlik mesleğine dair tecrübelerini paylaşmıştır.

     Makale paylaşımında İbrahim Fikri Anıl Ortaokulu Rehber Öğretmeni Uzm.Psk. Zeynep DURMUŞ , kısa animasyon filmler üzerinden , teknoloji bağımlılığı, ölüm ve yas süreçleri, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, okul öncesi eğitimin önemi, aile içi iletişim konularında paylaşımda bulunmuştur.       

      Paylaşım yapılan makalelere ve sunularına /www/dosyalar/dosya/5 bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 04-03-201604-03-201604-03-201604-03-2016

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.