ZONGULDAK İL MEM ARGE

Öğrenciler AB´ yi Öğreniyor

         Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi kapsamında Zonguldak İlinde dereceye girerek Türkiye  Finalisti olanlara ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Turgut ÖZBEK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun ŞEN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü İlhan Sabit MEMİŞ  tarafından  30 Haziran 2015 Salı günü düzenlenen tören ile verildi.
Öğrenciler AB´ yi Öğreniyor

        Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi kapsamında Zonguldak İlinde dereceye girerek Türkiye  Finalisti olanlara ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Turgut ÖZBEK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun ŞEN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü İlhan Sabit MEMİŞ  tarafından  30 Haziran 2015 Salı günü düzenlenen tören ile verildi.

        Söz konusu Proje Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Bölümü Şube Müdürü İlhan Sabit MEMİŞ koordinesinde AR-GE Biriminde görevli Sevda ASLANTÜRK, Nuray KARAYAVUZ, Burcu KILIÇ, Ergin ERENULUĞ tarafından yürütülerek, İlimizde düzenlenen resim, kısa öykü ve slogan yarışmaları sonunda birinci, ikinci ve üçüncüler belirlenerek, Türkiye finaline katılmaya hak kazanmışlardır.

          Resim dalında İl Birinci, İkinci ve Üçüncülük ödülleri, öğrenciler ile birlikte Danışman Öğretmenleri Eren YİRMİBEŞ ve Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu Okul Müdürü İsmail BAŞ tarafından kabul edildi.

1.      Sude CANTÜRK - Danışman: Eren YİRMİBEŞ - Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu (Ödülü: Bilgisayar)

2.      Berfin ÖRENBAŞ- Danışman: Eren YİRMİBEŞ - Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu (Ödülü: Bisiklet)

3.      İclal AYDIN- Danışman: Eren YİRMİBEŞ - Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu (Ödülü: Satranç Takımı)

          Kısa Öykü dalında İl Birincisi Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi Okul Müdürü Musa EREN ve öğrencisi Emirhan EREN ile İl İkincisi Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Erkan ISLAK ve öğrencisi Rana AYDIN tarafından ödülleri kabul edildi.

1.      Emirhan EREN – Danışman: Musa EREN - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi (Ödülü: Bilgisayar)

2.      Rana AYDIN - Danışman: Ramazan EKİCİ -  Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi (Ödülü: Bisiklet)

 

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.