ZONGULDAK İL MEM ARGE

"Öğretmen Kişisel ve Mesleki Gelişim Klasörü" Eğitimi

Zonguldak Maarif Müfettişliği İle ARGE Biriminin Beraber yürüttüğü "Öğreten Öğrenendir" Projesi Kapsamında Maarif Müfettişi Cemil Coşkun tarafından "Öğretmen Kişisel ve Mesleki Gelişim Klasörü" Eğitimi verildi.


Zonguldak Maarif Müfettişliği İle ARGE Biriminin Beraber yürüttüğü "Öğreten Öğrenendir" Projesi Kapsamında Maarif Müfettişi Cemil Coşkun tarafından  Eğitimi verildi.

Kişisel ve Mesleki Gelişim Klasörü eğitimine merkez ilçedeki her okuldan bir öğretmen proje koordinatör olarak belirlenerek eğitime katılımı sağlandı. Koordinatör öğretmenlerin almış oldukları eğitimleri kendi okullarında paylaşması ile merkez ilçedeki tüm öğretmenlerin "Öğretmen Kişisel ve Mesleki Gelişim Klasörü" dosyasını oluşturması hedeflenmektedir. 

"Öğretmen Kişisel ve Mesleki Gelişim Klasörü" Kişisel Gelişim ve Mesleki Gelişim Olmak Üzere 2 ana başlıktan ve bunların alt başlıklarından oluşmaktadır.Klasörün içeriğine buradan (Kişisel ve Mesleki Gelişim Klasörü) ulaşabilirsiniz.

  

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.